Пакувальна система Instapak Simple для виробництва упаковки з піни

Існує усталена думка, що тендітні і предмети, що легко б'ються, відправляти поштою не варто. Але зараз є способи, як це зробити з найменшими втратами. Знайомимося з пакувальної системою Instapak Simple, купити яку можна в компанії "Балас Груп", яка реалізує швидкі, легкі захисні упаковки з поліуретанової піни - піна в пакеті Instapak®, піна на місці Instapak®, піна на місці Instapak® Quick® RT (виробництва США). Піна моментально розширюється і утворює захисні прокладки, що ефективно і економічно захищає продукти будь-якого розміру, форми і ваги.

Є два компонента, які при з'єднанні вступають в хімічну реакцію, утворюючи поліуретанову піну. А чому ж не змішують їх заздалегідь? А ось чому. Якщо змішати ці два речовини і запустити реакцію за допомогою води і міксера, то можемо спостерігати бурхливе зростання. Це і використовується в якості упаковки. Припустимо, нам треба упакувати такий досить уразливий товар, як ліхтар. Вибираємо розмір плівки, кількість піни. Кладемо плівку на дно коробки, на неї укладаємо ліхтар. Піна зростає протягом 35 секунд, приймаючи форму виробу. Беремо другий пакет, кладемо зверху і запаковуємо коробку. Таким чином у нас виходить дві подушки, між якими зафіксовано виріб.

Під час реакції виділяється вуглекислий газ, піна зростає, як на дріжджах (дійсно, в розрізі застигла піна нагадує м'якуш хліба). Коли піна твердне, то стає твердим поліуретаном. Захисна упаковка Instapak абсолютно нешкідлива для людини і екології в цілому.

Розмір упаковки нічим не обмежений, він може бути абсолютно будь-яким. Якщо необхідно упакувати габаритні предмети, всі дані завантажуються в спеціальну програму (оператор один раз програмує параметри упаковки і відсоток заповнення піною). Якщо нас влаштовують дані параметри, ми їх зберігаємо і починаємо працювати. Все зрозуміло і просто. Є два насоси, за якими подаються два компонента з бочок при певному тиску, пропорції і температурі. Вони з'єднуються в спеціальному блоці змішування і подаються в пакет.

Кому може бути цікава дана продукція?

Перш за все, звичайно, виробникам, у яких є потреба в упаковці. Особливо це стосується тендітних товарів і високоточного обладнання (медобладнання, електроніка). А також виробникам-експортерам через більш високих вимог до якості упаковки в Європі; копакерам (компанії, що пропонують послуги з фасування й упакування); інтернет-магазинам; логістичним компаніям, перевізникам, сервісам доставки.

З питань придбання пакувальної системою Instapak Simple слід звертатися в компанію будь-яким зручним для замовника способом.