Про компанію

Відома в Україні компанія, ТОВ «Балас Груп», вже довгий час займається виробництвом і продажем ультра сучасного пакувального обладнання. Наше підприємство - офіційний дистриб'ютор відомої американської корпорації «Sealed Air Corp.».

Головною метою ТОВ «Балас Груп» є виробництво і продаж пакувального обладнання, яке призначене для надійної упаковки будь-якого типу продукції.

Ми пропонуємо виключно якісні матеріали та оснащення, що відповідають найсучаснішим технологіям пакування, і завжди забезпечуємо комплексне обслуговування (в разі необхідності) встановленого нами обладнання.

Компанія ТОВ «Балас Груп» пропонує супер інноваційні способи для упаковки вашої продукції, або для перепакування товарів ваших ділових партнерів:

1. Надувні пакувальні системи (Fill Air RF, NewAir IBExpress, Fill-Air Cyclon, Fill Tech) - в них використана трубоподібна перфорована стрічка на поліетиленовій основі, що створює широкий діапазон повітряних подушок, ідеально заповнює і блокує порожнечі, завдяки повітряним подушкам здійснюється сильна фіксація товарів, при цьому вага коробок майже не зміниться, повітряні подушки можна використовувати багато разів, дана система займає мало місця в приміщенні.

2. Пакувальна технологія Instapak (Instapak 901, Quick RT, Speedy Packer Insight, Instapak Complete, Instapacker TableTop) - упаковка різних видів продукції в спеціально зростаючу піну, дуже вигідне рішення, адже ви зможете самі виробляти необхідну вам кількість та конфігурацію упаковки. Даний тип упаковки відмінно підходить для застосування в таких сферах діяльності: упаковка серверів, меблів, банківського устаткування, в поштових відправленнях, кераміки, техніки, музичних інструментів, наукового обладнання і т.д.

3. Упаковка Korrvu (універсальна система Фіксації або Підвіски) - надійний пакувальний матеріал, забезпечує відмінне збереження товарів, економить простір на складі, нешкідливий для природи.

Ми гарантуємо, що пакувальне обладнання від «Балас Груп» допоможе вам позбавитися від багатьох зайвих витрат, завдяки своїй якості, надійності, зниженню ваги самої упаковки. Погодьтеся, ніхто не подбає про вашу продукцію краще, ніж ви самі це зробите, а наше пакувальне обладнання вам в цьому допоможе на всі 100%.

Наша мета - створити максимально вигідні умови для успішного ділового співробітництва, стабільність цінової політики та повага до наших покупців!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

"Балас Груп" - пакувальні матеріали, надувна упаковка, захисна упаковка, пакувальне обладнання
(основний офіс)

07400, Україна, Київська, Бровари, ул. Независимости, будинок 17
  • +38 (067) 799-89-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create